آموزش زبان


آموزش زبان انگلیسی

 

 

 


تصاویر زیبا


انگیزشی


دانلود آهنگ های زیبای ترکی به همراه متن از سایت زبانیک برای تقویت زبان ترکی. گوش کردن به آهنگ های ترکی یکی از راه های تقویت زبان ترکی است. آهنگ های ترکی بدلیل داشتن لغات و اصطلاحات روزمره، راه بسیار مناسبی برای تقویت کلمات جدید زبان فرانسه می باشند. بیشتر این کلمات محاوره ای هستند که به یادگیری مکالمه زبان ترکی کمک می کند ...


دانلود آهنگ های زیبای فرانسوی به همراه متن از سایت زبانیک برای تقویت زبان فرانسوی. گوش کردن به آهنگ های فرانسوی یکی از راه های تقویت زبان فرانسه است. آهنگ های فرانسوی بدلیل داشتن لغات و اصطلاحات روزمره، راه بسیار مناسبی برای تقویت کلمات جدید زبان فرانسه می باشند. بیشتر این کلمات محاوره ای هستند که به یادگیری مکالمه زبان فرانسوی کمک می کند ...هر کس می تواند دلایل خودش برای یادگیری زبان داشته باشد. بعضی برای کار کردن در یک کشور خارجی زبان آن کشور را یاد می گیرند و بعضی دیگر بخاطر زندگی در کشور خارجی. بعضی بعضی هم بخاطر تحصیلات در یک کشور خارجی زبان آن کشور را یاد می گیرند. دلیل شما برای یادگیری زبان چیست؟

یادگیری زبان می تواند دلایل جذاب تری هم داشته باشد، که باعث ایجاد انگیزه در یادگیری زبان می شود. در این مطلب 5 دلیل یادگیری زبان که کمی متفاوت از دلایل دیگر است آورد شده است. برای مطالعه به ادامه مطلب بروید.


دانلود آهنگ های زیبای انگلیسی به همراه متن سایت زبانیک برای تقویت زبان انگلیسی. گوش کردن به آهنگ های انگلیسی یکی از راه های تقویت زبان انگلیسی است. آهنگ های انگلیسی بدلیل داشتن لغات و اصطلاحات روزمره، راه بسیار مناسبی برای تقویت کلمات جدید انگلیسی می باشند. بیشتر این کلمات محاوره ای هستند که به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی کمک می کند ...


شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بعد از مدتی از یادگیری زبان انگلیسی، انگیزه خود برای یادگیری را از ذست بدهید و دیگر از یادگیری زبان لذت نبرید. نگران نباشید، ما در این مطلبی نکاتی را برای شما آماده کرده ایم که به کارگیری آنها می تواند به شما انگیزه دوباره برای یادگیری بدهد. برای اینکه بتوانید انگیزه خود در یادگیری زبان را حفظ کنید ادامه مطلب را بخوانید. 

بسیاری از افراد از یاد گرفتن کلمات جدید واهمه دارند، چون آنها این دیدگاه را دارند که این کار فقط شامل حفظ کردن می شود. خوشبختانه این دیدگاه با واقعیت بسیار تفاوت دارد. شما چه در حال یادگیری یک زبان جدید باشید یا آنکه در حال ارتقا, زبان خود، روش هایی  هستند که به شما کمک می کنند تا کلمات را واقعا یاد بگیرید نه اینکه آنها را فقط حفظ کنید. از روش هایی که در ادامه مطلب آمده است کمک بگیرید و هر روز از آنها استفاده کنید.


یکی از مهمترین بخش ها در یادگیری زبان انگلیسی، یادگیری کلمات است. زبان انگلیسی از جمله زبان هایی است که کلمات بسیاری دارد. یادگرفتن این کلمات نیاز به تمرین و استفاده از روش های موثر در یادگیری لغت است. برای اطلاع از چند روش یادگیری لغت انگلیسی ادامه مقاله را مطالعه کنید. 


یادگیری زبان می تواند سخت باشد، اما غیر ممکن نیست. یادگیری زبان را می توان به چهار قسمت خواندن، نوشتن، شنیدن، و صحبت کردن (reading, writing, listening, speaking) تقسیم کرد. اگر می خواهید انگلیسی را سریع تر یاد بگیرید از مرحله یک که در ادامه مطلب آمده استفاده کنید. 


یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان انگلیسی صحبت کردن به زبان انگلیسی با کسی است که می تواند انگلیسی صحبت کند. تماشای فیلم ها و سریال های انگلیسی و گوش کردن به رادیو های انگلیسی هم می تواند بسیار کمک کند. شرکت در یک دوره آموزش زبان انگلیسی یکی دیگر از راه های یادگیری است. همیشه یک دیکشنری انگلیسی (کتاب یا نرم افزار موبایل) همراه داشته باشید تا معنی کلمات جدید را در آن پیدا کنید.  برای یادگیری بیشتر زبان انگلیسی راه های دیگری هم هست مثل نوشتن متن های انگلیسی بطور روزانه و غیره که در ادامه مطلب آمده است.


گوش کردن به رادیوهای انگلیسی زبان و تماشای فیلم و سریال انگلیسی راه هایی هستند که مهارت listening را در شما تقویت می کنند، برای تقویت مهارت reading کتاب، روزنامه و مجله انگلیسی مورد علاقه خود را بخوانید و در این کار پشت کار داشته باشید. مهارت writing در شما تنها با نوشتن بهتر می شود. برای یک دوست انگلیسی زبان email بفرستید. برای تقویت این مهارت ادامه مطلب را بخوانید. 


داشتن انگیزه در یادگیری زبان بسیار مهم است. کلید اصلی موفقیت در زبان تمرین روزانه است، چون یادگیری زبان بسیار وابسته به تکرار است. مغز خود را عادت دهید به اینکه به انگلیسی فکر کند نه این که به انگلیسی ترجمه کند. با یک دوست که انگلیسی بلد است صحبت کنید این کار بسیار کمک می کند. برای اینکه مکالمه خود را تقویت کنید هیچ وقت از اشتباه گفتن یک جمله یا کلمه نترسید. اشتباه کردن جزئی از فرایند یادگیری است. برای خواندن مطالب بیشتر به ادامه مطلب بروید.

مطالب اخیر