قوانین سایت


تمامی محتواهای ارایه شده در سایت زبانیک در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است. از تمامی کاربران گرامی سایت زبانیک تقاضا می‌‌شود قبل از استفاده از خدمات این سایت، تمامی قوانین ذکر شده را با دقت مطالعه فرمایند.

 

  1. کاربر حق دانلود و ارایه محتوای زبانیک به دیگران را ندارد.
  2. محتوای ارایه شده بر روی سایت زبانیک با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه شده و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین زبانیک مسئولیت هر گونه مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری ناشی از کامپیوتر و یا گوشی هوشمند کاربر را از خود ساقط می‌کند.
  3. زبانیک متعهد می‌شود اطلاعات شخصی کاربران را فقط نزد خود نگه دارد و از افشای آن به هر شخص یا گروه اجتناب ورزد. 
  4. هنگام ثبت نام و عضویت در سایت زبانیک، متقاضی موظف به ارایه مشخصات فردی خود شامل: نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه است. کاربر می‌تواند در هر زمان و با استفاده از مشخصات کاربری خود با مراجعه به پروفایل شخصی اش نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کند.
  5. کاربر مجاز نیست اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد. در صورتی که کاربر اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد، مسئولیت هر گونه مشکلی که به واسطه این امر رخ دهد به عهده کاربر است.
  6. هر کاربر فقط مجاز به ایجاد یک شناسه کاربری می‌باشد.
  7. در خصوص هر گونه خرید اشتباه در زبانیک، تمامی ضرر و زیان به عهده کاربر می باشد و هزینه اشتراک خریداری شده از سوی کاربر به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد و هیچ مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه دریافت شده، متوجه زبانیک نخواهد بود.